Kur Emina Çunmulaj takon Albert Stanajn, pëlcet nami (VIDEO)

By

Janë dy shqiptarë të famshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Njëri artist e tjetra modele, ata të dy më në fund e takuan njëri tjetrin.

Emina Çunmulaj dhe këngëtari Albert Stanaj, janë parë me njëri tjetrin në pasditen e së dielës.

Përderisa po realizonte një video me Albertin, Emina si vajzë gallatë që është e ka kthyer këtë në një moment qesharak.

Ajo kthen kamerën në selfie, dhe fillon të hamendësojë se kush është djali krah saj ndërsa fillon të bërtasë “Stanaaaj”, kur kinse e kupton që ai është një këngëtar i famshëm. /Prive.al

Kur @eminacunmulaj takohet me Albert Stanaj. Moment epik???

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm