Njihuni me Noan, të birin ‘cooler’ të Argjentina Ramosajt!

By

I vogli Noah, po i shijon në maksimum ditët e ngrohta të verës.

Me prindërit e tij, këngëtaren Argjentina Ramosaj dhe babain Dukagjinin, ai ndodhet me pushime në bregdetin e jugut të Shqipërisë.

I shoqëruar nga nëna e tij, që është një super-mama me forma të përkryera e kujdes unik ndaj të birit, Noah është fotografuar duke u larë në det, por ajo që bie në sy, janë syzet që nuk i heqë në asnjë moment.

Noah po ashtu, është një fëmijë me shumë stil dhe çfarë e bën të veçantë, janë flokët e tij kaçurrela. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm