TUNA KTHEHET NGA LONDRA

By

Këngëtarja shqiptare Tuna pas shumë impenjimeve pushoi për disa ditë në Londër me të dashurin e saj Cozman.

Por mesa duket Tuna është kthyer në vendlindje, madje është duke shijuar jetën kulturore në Shkup.

Para pak minutash Sejdiu publikoi një video ku ishte duke ndjekur një shfaqje në Teatrin Kombëtar të Baletit dhe Operës në Maqedoni. /prive.al

Artikuj të ngjashëm