Adelina guxon dhe shfaqet në bikini: Ja sa bukur duket (FOTO)

By

Ka pak javë që ka sjellur në jetë fëmiun e saj të parë, por duket që rikthimi në linja për Adelina Ismailin ka qenë mjaftueshëm i shpejtë sa të mos ketë komplekse në këtë pjesë.

Diva e muzikës shqiptare ka nisur pushimet dhe nga kjo pjesë ka ndarë një fotografi.

Në të, Ismaili shihet e shtrirë në shezlon teksa si përshkrim ka zgjedhur fjalinë: ‘Pushim me djemtë’.

Ndonëse jo të pranishëm në foto, nuk ka dilemë që edhe Uliksi me Valin po shijojnë pushimet e para familjare. /Prive.al/

Image may contain: one or more people, people sitting and outdoor

 

Artikuj të ngjashëm