Uki po vjen në bashkëpunim me Dagz-in dhe PM-in

By

Vera në prag ka mobilizuar artistë të shumtë për të sjellur projekte me të cilat do qëllojnë në shenjë.

Një synim të tillë ka edhe artisti i talentuar i ‘Royal Music Group’ Uki Latifi i cili ka përgatitur një bashkëpunim.

Uki shumë shpejt do të sjellë këngën e re verore me Dj Dagz dhe Dj PM, si dy prej emrave më të suksesshëm në këtë fushë në kryeqytet.

Prygo është emri i cili ka punuar në këtë këngë në muzikë dhe tekst në bashkë me vetë Latifin.

Prive.al ka siguruar disa fotografi nga ky projekt premtues të cilat ua sjellim më poshtë. 

Displaying IMG_2473.JPG

Displaying IMG_2469.JPG

Artikuj të ngjashëm