Njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptar do të këndojë në dasmën e Bleros

By

Kanë mbetur edhe pak javë deri në dasmën madhështorë të Bleros me Afronën.

Çifti tashmë kanë përfunduar përgatitjet e ceremonisë madje kanë shpërndarë edhe ftesat.

Së fundmi, Blero ka zbuluar artistin i cili do ta këndojë këngën e dasmës dhe ai është shumë i pëlqyer nga ne.

Bëhet fjalë për Yll Limanin me të cilin Blero  ka postuar fotografi dhe për të cilin njoftoi se do të jetë i pranishëm si performues.

Ndryshe, çifti i ri muajin e mjaltit do ta kalojnë në Hawaii dhe këtë e zbuloi Afrona përmes rrjeteve sociale./Prive.al

Artikuj të ngjashëm