Afrona Dika me një dedikim romantik për Bleron në ditën e përvjetorit

By

Blero dhe Afrona sot kanë një ditë të veçantë e që është vetëm e atyre!

Dyshja e të martuarve po festojnë përvjetorin e lidhjes dhe padyshim që Afrona nuk e la këtë ditë pa një dedikim për bashkëshortin.

Në një foto të postuar në llogarinë e saj në Instagram ajo shkruan:

“Historitë e dashurive të vërteta nuk kanë kurrë fund… Urime përvjetori dashuria ime”

Në Shtator para nënkryetarit të Komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqve në plazhin e Shëngjinit kurorërozuan dashurinë e tyre me martesë.

Fejesa ndodhi në Privé Reality, teksa historia e tyre daton më herët.

Romanca e tyre ka nisur sot 6 vjet më herët, e në ato momente është shkrepur dhe një ‘selfie’ të cilën Blero e ndau në llogarinë e tij në Instagram – përmes të cilës ka rrëfyer se që atëherë është më i lumturi në botë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm