Zbulohet artisti me të cilin po sjellë këngë Sinan Vllasaliu

By

Është zbuluar këngëtari me të cilin Sinan Vllasaliu po sjellë këngë.

Bëhet fjalë për Lok Komonin.

Ka qenë vet Sinani ai i cili e ka zbuluar lajmin përmes rrjeteve sociale.

“Çikat e Prishtinës” quhet kënga që bëri bashkë këta dy artistë e që publikohet së shpejti.

Siç shihet në postimin e mëposhtëm, xhirimet kanë nisur dhe gjithçka pritet të jetë gati në një kohë të shkurtër./Prive.al

View this post on Instagram

Qikat e Prishtines se shpejti..

A post shared by Sinan Vllasaliu (@sinanvllasaliu) on

Artikuj të ngjashëm