Një vit që nga ardhja e vajzës në jetë – Zaimina Vasjari publikon momentin kur e pa për herë të parë vajzën

By

Vajza e këngëtares shqiptare Zaimina Vasjari, është bërë një vjeçe. Këngëtarja e ka shënuar këtë moment shumë të rëndësishëm në jetën e saj dhe të së bijës, duke ndarë momente shumë të bukura me ndjekësit e saj në Instagram.

Zaimina ka publikuar një video kolazh në Instagram, ku ka momente private që nga ardhja e Khloe’t në jetë e deri te momenti kur Zaimina e sheh për herë të  parë të bijën që nga momenti i ardhjes në jetë.

Vogëlushja e saj është bërë një vjeçare, ndërsa Zaimina s’mund të ishte më e lumtur se kaq. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm