Muma sjell këngën me Elinelin (VIDEO)

By

Muma dhe Elinel publikuan duetin e tyre të parë bashkë.

Ata sollën me videoklip projektin me titull ‘Për tradhtinë’.

Kjo këngë mban vulën e Cricket me tekst e melodi nga dy artistët./Prive.al

Artikuj të ngjashëm