Kjo është kënga “Hana” e Florit dhe Yllit e papublikuar më parë

By

Nata e 1 janarit ishte e mbushur me shaka, emocione dhe ndjenja të papërsëritshme falë shtëpisë më të famshme të “Prive Reality 2020”.

Diku ka gjysma e mbrëmjes, surprizë erdhi edhe Flori teksa pjesa e tjetër e të ftuarve po luanin lojën me shishe.

E aty filloi prapë aheng e muzikë!

Flori rikujton një strofë të shkurtër që kishin improvizuar me Yllin teksa po qëndronin në shtëpi me shoqërinë deri në orët në orët e para të mëngjesit.

Atëherë Ylli fillon të riprodhojë atë që kishin improvizuar më parë bashkë më Florin dhe më pas të gjithë të ftuarit u bashkëngjitën të këndojnë një zëri.

Mos humbisni strofën dhe melodinë e padëgjuar më parë, duke ndjekur videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm