Tik, tok! Azet e Dhurata po vijnë më shpejt nga ç’mendoni

By
Dje u konfirmua se vera nuk do të kalojë pa një duet mes Azet dhe Dhurata Dorës.
Dyshja kanë bashkuar sërish forcat në projektin e xhiruar në Spanjë i cili do të vijë më shpejt nga çfarë mund të keni menduar.
Përmes rrjeteve sociale, artistët e kanë konfirmuar se “Fajet” publikohet nesër në mesnatë.
Një super hit po vjen! /Prive.al

 

View this post on Instagram

Morgen 23.59 Uhr 🥳❤️ @dhuratadora #fajet

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Artikuj të ngjashëm