Getinjo ka një kërkesë nga emisionet në Kosovë e Shqipëri

By

Reperi i njohur shqiptare, Getinjo, pati një kërkesë publike për të gjitha emisionet në Kosovë dhe Shqipëri.

Përmes një postimi në llogarinë  e tij në Instagram, ai kërkoi nga emisionet ta ftojnë atë në debate ku ka njerëz të mençur.

Artisti tutje vazhdoi duke thënë se këtë lutje e ka në mënyrë që të flasë për të gjitha gjërat që e mundojnë popullin shqiptar.

Ndryshe, Getinjo po vazhdon të nxjerrë projekte të reja dhe të mbajë koncerte bashkë me vëllanë e tij Mozzik, pas ndarjes së këtij të fundit me Loredanën, ish-gruan me të cilën ka edhe fëmijë.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Getinjos./Prive.al

Artikuj të ngjashëm