Një prej hiteve të diskografisë shqiptare, vjen me pjesën e dytë

By

Reperi Capital T ndër sukseset më të mëdha të viteve të fundit i shënoi me projektin ‘Pare pare’.

Kënga solo që kapi miliona shikime në Youtube u dëgjua për kohë të gjatë dhe duket se nuk do na ndahet as përgjatë muajve në vazhdim.

Kjo për faktin se reperi ka paralajmëruar versionin e dytë të këngës tejet të suksesshme.

Mbetet të shihet nëse suksesi do të ripërsëritet edhe në ‘Pare Pare II’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm