A ka bërë ndërhyrje estetike Armina Mevlani?

By

Modelja e njohur Armina Mevlani, është një ndër emrat më të komentuar në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo u është përgjigjur fansave të saj, në një sesion fotosh në rrjetin social Instagram.

Një ndër pyetjet drejtuar saj ishte, “Gjoksin e ke bio?”, shkruajtur nga një ndjekës.

“Nuk kam asnjë ndërhyrje në trup apo fytyrë,” është përgjigjur Mevlani duke treguar se është e gjitha natyrale.

Gjithashtu modelja në një pyetje tjetër, u përgjigj se ka frikë të bëjë ndërhyrje në trup, dhe është mjaft e kënaqur me rezultatet e ushtrimeve të saj.

Këto pyetje janë të shpeshta drejtuar artisteve shqiptarë, pasi viteve të fundit një pjesë e madhe e tyre janë përfshirë në trendin e ndërhyrjeve estetike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm