Kë e priti Geti sot në Tiranë?! (FOTO)

By

Rreth dy vite e gjysmë banim i vazhdueshëm në Tiranë kanë bërë që reperi Getoar Selimi tashmë, shtëpi të vërtetë ta ketë kryeqytetin e Shqipërisë.

Miqtë nga Kosova nuk mungojnë për liderin e Babastars që pret e përcjell rrethin nga Kosova.

E sot, rradha ka qenë për reperin 2Ton dhe producentin Bini Nebihu.

Ky i fundit ka postuar një fotografi ku shfaqet bashkë me dy djemtë e tjerë nën mbishkrimin: ‘Mysafir te daja Ghetto Geasy me 2Ton’.

Nuk dihet nëse në takim i lidh djemtë ndonjë bashkëpunim i mundshëm që mund të vijë gjatë këtij viti. Kjo mbetet të shihet me kohën… /Prive.al/

Mysafir te daja @ghettogeasy me @2tonofficial

A post shared by ★Bini Nebihu★ (@bini_diez) on

Artikuj të ngjashëm