Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën reperit Gold AG?!

By

Opinioni publik u befasua kur Prive, të Shtunën që lamë pas raportoi se reperi Gold AG ka kohë që është në lidhje me një femër me të cilën edhe kishte kurorëzuar dashurinë.

E për të folur për herë të parë në lidhje me këtë zhvillim, reperi do jetë i ftuar këtë të Shtunë në Prive.

Me gazetaren Maki Bajrami, Goldi do të flasë për faktin se kush është vajza që i ka vjedhur zemrën, pse e ka fshehur tash e një kohë dhe cilat janë planet e dyshes për të ardhmen.

Rrëfimi ekskluziv, i pa thënë më herët ju pret këtë të Shtunë me fillim nga ora 19:00 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm