E dashura e tij ka ditëlindjen dhe Fero e uroi në mënyrën më të ëmbël

By

Është e çuditshme për fansat e tij ta shohin se si një djalë rebel si ai, ka rënë kokë e këmbë në dashuri.

Por reperi Fero, s’po i fsheh ndjenjat e tij karshi të dashurës bukuroshe, Arbenita Ismajlit.

Dyshja kanë kohë që janë në një lidhje dashurie dhe tashmë raporti i tyre romantik është bërë edhe publik, meqë dyshja në rrjete sociale jo rrallë herë ia kanë shprehur dashurinë njëri tjetrit.

E sot Arbenita ka ditëlindjen dhe kjo është hera e parë që ajo e feston me të dashurin e saj.

Prandaj Fero u kujdes që ta uronte fill pas orës 12:00-të, në profilin e tij në Instagram, duke publikuar një video ku shfaqet duke e përqafuar të dashurën e tij.

Shumë urime për Arbenitën…

Artikuj të ngjashëm