Për çka është penduar Vildane Zeneli?!  

By

Modelja Vildane Zeneli është një ndër emrat më të lakuar në shtypin rozë.  Të shpeshta janë lajme për fizikun e saj dhe pozat super seksi që publikon në llogarinë e saj në instagram.

Mirëpo pëpos imazheve të saj ajo ka filluar të postoj edhe thënie të ndryshme e në njërën nga to ku shkruan “Bëhu selektiv me kë do të kalosh kohën sepse koha e humbur është keq se para të humbura”. E kësaj ajo i ka shtuar një tjetër përshkrim:

“Nuk pendohem për të kaluarën, thjesht pendohem për kohën që e kam humbur”

Vildane Zeneli aktualisht po qëndron për pushime në Kosovë e teksa kampanja e fundit e marketingut që ka realizuar është ajo për brendin VS./Prive.al

https://instagram.com/p/7HLbvKQfdp

Artikuj të ngjashëm