Ditëlindja jubilare e Morena Tarakut

By

Morena sot feston ditëlindjen dhe kjo nuk është shaka një prilli!

Modelja e njohur e ka këtë ditëlindje pak më të veçantë.

Kjo sepse, sot futet në një prefiks të ri.

Ikona e bukurisë mbushë plot tre dekada jetë.

Që nga mesnata, urimet kanë qenë thuajse të panumërta në adresë të bukuroshes, përfshirë edhe nga fytyra të njohura publike.

Atdhe Xharavina, Norik Uka, Erolld Belegu janë vetëm disa prej emrave që kanë zgjedhur të shprehin fjalët më të mira për Morenën në këtë ditë të veçantë.

Nuk dihet se ku e me kë po e feston ditëlindjen Taraku.

E vetmja gjë që dihet është se ajo ka marrë rrugë që dje në mëngjes që dita e shënuar në kalendar ta gjejë në pushime!

Edhe 100 Morenë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm