Një mysafir i veçantë! Zbulohet tema për vlogun e radhës nga Elita Rudi

By

Elita Rudi ka mbajtur premtimin e saj dhe është rikthyer sërish me vlogs në kanalin e saj zyrtar në Youtube.

E fundit ishte videoja me nënën dhe motrën e saj ku moderatorja realizoi sfidën “Kush më njeh më mirë?”

Tani në përgatitje është edhe vlogu i radhës që sërish do të ketë një mysafir të veçantë.

Fjala është për bashkëshortin e saj, Gjikon i cili do t’i bëjë grimin moderatores. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm