Një video plot pasion! Kështu festoi 35-vjetorin Rezarta Shkurta

By

Rezarta Shkurta ka festuar ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 35 vjet dhe për të shënuar rastin ajo publikoi një video që shfaqte momente shumë pasionante me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

Më poshtë mund të ndiqni postimin e saj të plotë.

View this post on Instagram

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)

Kujtojmë se çifti që janë prindër të një vajze me emrin Hera, kurorëzua lidhjen e tyre me martesë në korrik të këtij viti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm