Kështu duken Ledri dhe Sara kur nuk kanë afër vogëlushen e tyre

By

Ledri dhe Sara para disa muajsh janë bekuar me fëmijën e parë. Në jetë erdhi një vajzë që i lanë emrin e veçantë, Poem Blu.

Që nga atëherë prindërit e lumtur kanë ndarë shumë momente të bukura me vogëlushen e tyre.

Por së fundmi çifti ishin bashkë, por pa Poem Blu.

Vogëlushja e tyre i ka ndryshuar çiftit jetën tërësisht, dhe të qenit larg nga Poem qoftë edhe për pak kohë është e trishtë për ta.

Këtë e dëshmoi edhe Sara me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet afër Ledrit të dy të mërzitur.

“Ledri dhe unë kur jemi pa Poem”, shkroi ajo në postimin e saj. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm