Një muaj mjalti si i Milotit dhe Erxhinës! (FOTO)

By

‘Vodhën’ vëmendjen e mbarë opinionit me dasmës spektakolare të zhvilluar javën e kaluar në një prej restoranteve më të mira në Kosovë.

Pas argëtimit në një natë të paharrueshme me familjar e miq, Milot Llalloshi dhe bashkëshortja Erxhina morrën rrugë drejt Zvicrës.

Disa ditë pushimesh duke shijuar bukuritë e shtetit helvetik, u pasuan sot nga një ditë plot adrenalinë.

Në një foto të shpërndarë në rrjete sociale, Miloti ditën e kaluar në luna park, e ka cilësuar si perfekte. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm