Erxhina e Milotit shkëlqen me gërshetimin e tradicionales dhe modernes

By

Bashkëshortja e Milot Llalloshit, Erxhina e cila është në pritjen e ëmbël tash e disa muaj, ka reduktuar me të madhe paraqitjet publike.

Duke pasur prioritet privatësinë në periudhën që po kalon, Ismajli i ka rralluar edhe postimet në rrjete sociale.

Por janë ahengjet e ndryshme ato që nuk po ‘shpëtojnë’ pa fotografi nga bukuroshja e cila sot sic duket është bërë gati për një festë.

Me një fustan të zi që ndërthur tradicionalen me modernen, Erxhina ka arritur të duket për mrekulli teksa komplimentet nga vajzat në profilin e saj kanë ‘vërshuar’ me të madhe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm