Kush e shantazhoi Jonida Maliqin? (VIDEO)

By

Këngëtarja e famshme Jonida Maliqi, e njohur për shumë këngë të bukura por mbi të gjitha për trendet e modës të cilat i promovon pa reshtur në rrjete sociale, e ftuar në intervisten 60 sekondshe për Prive, nuk ka hezituar të përgjigjej edhe në pyetjet më pikante.

E pyetur se a është shantazhuar ndonjë herë, ajo pa u hamendur u pergjigj që po, e kan shantazhuar por si e pjekur që është duke iu referuar moshës 33 vjeç dhe këtë gjë se ka marrë si asgjë tjetër përveq  disfatë.
Ndryshe, këngëtarja shprehet të jetë familja, djali i saj që është mbi të gjitha,ato që në asnjë moment nuk do ti sakrifikonte për karrierën./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm