Fjolla Morina shtron iftar, ja çka përgatiti me duart e saj

By

Këngëtarja Fjolla Morina, është kujdesur që gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, më të dashurve të saj t’iu shtrojë një iftar.

Dhe këngëtarja nuk është treguar aspak modeste me tavolinën.

Më këtë rast, ka shfaqur edhe shkathtësitë e saja në kuzhinë, ngase tavolina e saj, ishte e mbushur me gatesa nga më të ndryshmet.

Këtë tryezë të begatshme, Fjolla e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, me ç’rast edhe u ka dëshiruar agjërim të lehtë atyre që mbajtën Ramazanin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm