Kush i dërgoi lule Adrola Dushit? Ndjekësit thonë njëzëri se është Capital T!

By

Tash e disa kohë, ndjekësit e Adrola Dushit dhe Capital T janë të bindur se ata të dy janë në lidhje romantike.

Shumë nga ata bashkuan pikat dhe insistojnë që ata po jetojnë të lumtur bashkë, dhe asnjë moment nuk humbin rastin t’i ngacmojnë me komente.

Së fundmi ishte Adrola ajo që publikoi një fotografi, duke mbajtur në krah një buqetë gjigante me trëndafila të kuq.

“Zgjedh atë që të lulëzon zemrën”, shkroi ajo në postimin e saj.

Ndjekësit ishin të shpejtë të vinin në dukje që ajo zgjodhi Capital T. Shumë komente të tjera sugjeronin se ishte reperi nga Kosova ai që i ka vjedhur zemrën modeles nga Shqipëria. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm