Kush tha që Luana është ndarë nga Krenari?!

By

Nisja e emisionit ‘Shiko Kush Luan’ ka marrë gjithë vëmendjen duke qenë boshti mbi të cilin komentohet e shkruhet për Luana Vjollcën.

Ndryshe prej periudhave të gjata mungese në ekran kur bën lajm me jetën private, kjo e fundit tash e disa javë ka kaluar në plan të dytë.

Sidoqoftë, pashmangshëm u raportua mbi një krizë të mundshme në lidhjen e bukuroshes me biznesmenin kosovar, Krenar Çoçaj.

Por si qëndron e vërteta?!

Në fakt, lidhja e dyshes po ecë për mrekulli dhe nga burime pranë çiftit mësohet se nuk ka asnjë krizë.

Tutje, Luana aktualisht ndodhet në Prishtinë, për ku ka marrë rrugë me të përfunduar xhirimet dhe montimin e puntatës së sontme të ‘Shiko Kush Luan’ për të qenë pranë personit të zemrës.

Shumë zhurmë për asgjë, sërish!/ Prive.al/

Artikuj të ngjashëm