Një fotografi e rrallë – Fjolla Morina kujton babain me shumë mall

By

Një fotografi shumë e rrallë është publikuar nga këngëtarja Fjolla Morina në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja e famshme, e ka kujtuar babanë e saj tashmë të ndjerë me imazh nga fëmijëria.

Morina e cila në këtë fotografi nuk duket të ketë më shumë se 1 vjeç, shfaqet krah babait i cili nuk i jeton më.

Përndryshe, këngëtarja është shumë e lidhur me nënën e saj dhe jeton me të ndërsa ajo së fundmi ka vuajtur nga një sëmundje shumë e rëndë, e Fjolla i është gjendur pranë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm