Një vezë thyen rekordin e pëlqimeve në Instagram, ia kalon fotografisë së Kylie Jenner

By

Është zyrtare … më shumë njerëz pëlqejnë një foto të një veze se sa të foshnjës së Kylie Jenner, Stormi.

Kylie humbi titullin lakmues të postimit më të pëlqyer në Instagram ditën e diel pasi në një llogari të quajtur world_record_egg ( e cila u krijua një muaj më parë për qëllimin e vetëm – ta mund Kylie në Instagram) mori më shumë pëlqime në fotografinë e vetme të një veze.

Fotografia e vezës kaloi pëlqimet e Kylie prej 18,186,810 dhe numri është ende në rritje.

Fotoja më e pëlqyer e Kylie, ishte dora e foshnjës së saj menjëherë pasi kishte ardhur në jetë.

View this post on Instagram

stormi webster 👼🏽

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Artikuj të ngjashëm