Një ditë e Shyhretes dhe Engjit në ‘shopping’ shkon kështu!

By

U bë një kohë që Engjëllusha Salihu ka nisur publikimin e videove “vlogs” në kanalin e saj në Youtube.

Duke nuhatur interesimin e madh të publikut për atë dhe familjen e saj, Engjëllusha ka vendosur që të mos e lë vetëm me intervista dhe postime në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo na ka treguar një ditë të saj në shopping.

As këtu, Engjëllusha nuk ndahet nga nëna e saj, këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behluli.

Se si shkon një ditë nënë e bijë në blerje, e kuptojmë përmes videos së mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm