Gresa Behluli i dedikon këngë babait, detajet

By

Gresa Behluli ka paralajmëruar një këngë të re.

Këngëtarja ka njoftuar përmes Instagramit se shumë shpejtë sjellë projektin dedikuar babait.

Ajo tha që përmes këngës, do që t’i shprehë mirënjohje babait të saj për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon të bëjë për të dhe familjen.

Artistja publikoi një fotografi të shkëputur nga dasma e saj e zhvilluar muaj më parë e që ishte në ballinat e shtypit rozë.

Gresa nuk dha detaje për datën e publikimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm