A i keni parë vajzat bukuroshe të Genës?!

By

Këngëtari shumë i pëlqyer për projektet muzikore që sjell, Gena, ndër vite gjithmonë e ka pasur një parim të qartë – privatësinë e plotë.

Pak është kuptuar mbi jetën e tij personale meqenëse këtë pjesë ai nuk e ka ekspozuar ndonjëherë në publik.

E pak njihen gjithashtu edhe dy vajzat e këngëtarit nga martesa e parë Helga dhe Nasiola.

Më poshtë një ndër fotot e pakta të bukurosheve me babain. /Prive.al/

gena me qika

Artikuj të ngjashëm