Djem vini re: Këto këmisha duhet t’i keni në dollap

By

S’ka lidhje a jeni biznesmen apo kamerier, egzistojnë disa lloj këmishash që çdo burrë duhet t’i ketë në dollapin e tij.

Këmisha Oxford

E krijuar nga John Brooks në vitin 1896, këmisha Oxford u bë menjëherë klasike. Është perfekte për çdo rast, qoftë për ndonjë dasëm apo për zyrë.

Këmisha me jakë kubane

Me krahë të shkurtë dhe jakë të hapur, kjo këmishë është esenciale për verë. Me dizajne shumë ngjyrëshe dhe materiale të rehatshme, do dukeni shumë shik dhe komod.

Këmisha Denim

Kjo këmishë do t’ju bëjë të dukeni shumë “cool”. Është këmishë që nuk del kurrë nga moda dhe gjithnjë duket bukur.

                      

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm