Një baba i përkushtuar si Gjiko! (FOTO)

By

Reperin Gjiko pa dyshim se mund ta vendosim në listën e baballarëve më të përkushtuar të shoubizit shqiptar.

Që prej ardhjes në jetë të Zërit, ai na ka treguar edhe përmes rrjeteve sociale që nuk ka punë të cilën ai nuk e bën si baba, duke thyer stereotipet për rolin prindëror të ndarë në baza gjinore.

View this post on Instagram

PAPI DHE RIBINJO 🧿😎🤘🏻

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

View this post on Instagram

My flesh and my blood ❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

View this post on Instagram

Zërit si intereson sa koncerte i ka babi 😩❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

I tillë është treguar edhe pasditen e sotme me një selfie të shkrepur në ashensor teksa e mban djalin.

Koha e kaluar babë e bir duket të jetë e pazëvendësueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm