A po largohet Kourtney Kardashian nga reality show i familjes së saj?

By

Nuk e dijm se çfarë tha / bëri Kris Jenner për të ndezur një zjarr në reality show e familjes së saj Keeping Up with the Kardashians, por traileri për pjesen e mbetur të sezonit dha pamje krejtësisht të çmendura, përfshirë pamjet e Khloé duke marrë një unazë fejesë rozë nga Tristan Thompson.

 

Traileri i zgjatur në thelb konsiston në Kris duke tërhequr zvarrë vajzat e saj për faktin se janë duke u sjellur keq ndaj njëra-tjetrës, ndërsa Kris është njëlloj, si, një Mbretëreshë e shenjtë që dëshiron që të gjithë të shoqërohen dhe të shkojnë mirë.

Image result for kuwtk poster\

Por më e rëndësishmja, trailer duket se përfshinë pamjet e Kourtney duke nënkuptuar që ajo është duke u larguar nga Keeping Up with Kardashians.

Image result for kourtney kardashian

Për të qenë të sinqertë, duket se nuk ka gjasa që Kourtney të heqë dorë nga shfaqja kur i jep asaj një platformë të madhe dhe një kontroll të madh, por nuk do të ishte tronditje nëse ajo e bën.

Kourtney gjithmonë ka shprehur interes për të kaluar më shumë kohë me familjen e saj, dhe tani që ajo ka një uebfaqe të re, kjo mund të jetë koha e duhur. Plus, përsëri në shtator, ajo konfirmoi që ajo “definitivisht” është në momentet kur ajo dëshironte të hiqte dorë

E gjitha kjo nuk vjen si surprise pasiqë Rob pothuajse asnjëherë nuk shfaqet në KUWTK, dhe Kylie dhe Kendall patjetër që janë larguar pak a shumë në sezonet e fundit.

 

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm