Madoxx thyen heshtjen duke folur për raportet e acaruara me babain Brad Pitt

By

Disa javë më parë Prive kishte raportuar se Madox dhe babi i tij Brad Pitt kishin raporte të këqija me njëri tjetrin.

Drama familjare! Ja pse Brad Pitt ka raporte problematike me djalin e tij

Djali i Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Maddox, theu heshtjen e tij për këto raporte që u përfolën nëpër tabloide të shumta.

Në një video të marrë nga In Touch Weekly, 18-vjeçari Maddox u pyet nëse Pitt, do ta vizitonte atë në kolegj në Universitetin Yonsei në Incheon, Koreja e Jugut dhe Maddox ishte diplomatik dhe pak i paqartë.

“Unë nuk di për atë [ose] çfarë po ndodh,” tha ai.

Kur u pyet nëse marrëdhënia e tij me Pitin kishte”mbaruar”, ai u përgjigj: “Epo, çfarëdo që të ndodhë, të ndodhë”.

Maddox dhe Pitt thuhet se kishin një rënie që mund të ketë shkaktuar shkurorëzimin e yllit “Ad Astra” nga Jolie.

Jolie raportohet se vendosi të paraqiste divorc në vitin 2016 pasi Pitt dhe Maddox patën një përleshje në një aeroplan – me aktoren që kërkoi kujdestarinë e plotë të gjashtë fëmijëve të tyre në atë kohë.

Maddox Jolie-Pitt is seen at the entrance ceremony for Yonsei University on Aug. 26, 2019 in Incheon, South Korea. 

Burimi: TMZ.com

Artikuj të ngjashëm