Bardhi e Sara sërish në Big Brother? Prive sjell detajet

By

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të hyjnë sërish në Big Brother Albania?

Po, po kjo është plotësisht e vërtetë!

Çifti Bardha e Sara si duket do e provojnë sërish aventurën e tyre në Big Brother

Se për çfarë bëhet fjalë plotësisht, kuptojeni në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm