Nisë muaji i mjaltit për Albinën dhe Valonin

By

Fundjavën që lamë pas, Albina Kelmendi dhe Valon Vataj kurorëzuan dashurinë në një aheng të madh.

Ata nuk kanë pritur shumë dhe menjëherë, kanë marrë rrugë për në muajin e mjaltit.

View this post on Instagram

A post shared by BlodTernava (@blodternavaa)

E cili është destinacioni i përzgjedhur nga çifti?

Ata kanë preferuar të pushojnë në një prej destinacioneve më mahnitëse, ishujt Maldive.

Ka qenë Albina ajo që ka postuar një fotografi në “story” që shfaq Valonin duke e shijuar këtë pushim në kuptimin e plotë të fjalës.

Një pushim i tillë, edhe pa dasëm, do ishte tejet i nevojshëm për dyshen pas një sezoni super të ngjeshur me ahengje, të cilit ia ‘vunë pikën’ duke u martuar edhe vetë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm