A po mendon Ryva Kajtazi për një fëmijë të tretë? (VIDEO)

By

Para pak muajsh, Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë një djalë i cili quhet Fron.

Por, pas tij dhe vajzës Dorela, a po mendon të bëjë edhe një fëmijë ajo?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera rreth saj pas lindjes së djalit, i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm