Prezantueset në rolin e nënës: Flasin Genta, Elita dhe Kaltrina (VIDEO)

By

Në periudhë goxha të afërt me njëra-tjetrën, tre moderatore të ekranit u bënë nëna.

Genta Cana, Elita Rudi dhe Kaltrina Mikushnica për të folur në lidhje me mëmësinë dhe gjithçka që po i shoqëron si nëna të reja ishin të ftuara në Klan Kosova në emisionin ‘Familja ime’.

Në intervistë, Elita zbuloi se për Zërin është kujdesur muajt e parë e vetme mes tjerash edhe për shkak të angazhimeve të nënës dhe vjehrrës e cila jeton në Pejë.

Prezantueset folën edhe për sfidat dhe ndikimin që e ka ky status shoqëror në karrierën e tyre.

Bisedën e plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm