Ana shfaqet pas intervenimit, si duket me pamjen e re?

By

Ana, e shndëruar në një prej personazheve më të përfolur pas aventurës në “Përputhen” dhe gjithçka që pasoi, dy javët e fundit ka qenë në një “pushim”.

Kjo pas intervenimit në hundë për të cilin njoftoi publikisht.

Tashmë kur kanë kaluar mjaftueshëm ditë, Ana ka rikuperuar dhe për të parën herë është shfaqur pas intervenimit.

Me pamjen e re, bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve që kanë komplimentuar atë për pamjen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm