Nga mbipesha në muskuj: Transformimi i jashtëzakonshëm i Vedat Ademit (FOTO)

By

Të jesh në gjendje të largosh kilogramët e tepërt nga trupi, është një sukses i madh.

Por të kalosh nga mbipesha në një njeri me trup të ndërtuar nga muskulatura, është fuqi mendore, kurajë e madhe dhe disiplinë e hekurt.

Të gjitha këto elemente i ka bërë bashkë dhe ka arritur sukses të hatashëm këngëtari i famshëm Vedat Ademi.

Image result for vedat ademiImage result for vedat ademi

Vjet më parë e mbajmë mend figurën e tij me kilogramë të tepërt dhe një fytyrë më të rrumbullakët.

Por thuajini “bye, bye” atij kujtimi, ngase ai sot ka pësuar transformim total.

Ky shndërrim më së miri vërehet në fotografinë e fundit që këngëtari ka publikuar në profilin e tij në Instagram, ku qartë duken muskujt e bonifikuar ndërtimi i të cilëve ka kërkuar një kohë të gjatë. /Prive.al

Morning from the Red Rock ✌?

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

Artikuj të ngjashëm