“T’du” vjen nga Kida dhe Ledri (VIDEO)

By

Ashtu siç kanë paralajmëruar Ledri dhe Kida kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“T’du” titullohet projekti i përbashkët.

Nëse nuk e keni dëgjuar ende, të plotë e keni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm