Nora dhe Rene ‘super-sweet’ në këtë imazh (FOTO)

By

Nënë e bijë janë dy vajza me plot stil.

Edhepse këngëtarja Nora Istrefi tashmë është nënë e grua, nuk duket aspak si një e tillë.

Ajo ka trupin e një 17 vjeçareje, ndërsa stili i saj u përket trendeve të fundit botërore

Me veshje që ia ekspozojnë barkune sheshtë, Nora duket fenomenal dhe shumë fit e vërehet se ka humbur edhe pak peshë.

Ndërsa Rene, nga kjo fotografi të jep përshtypjen e një fëmije tejet të urtë e e veshur shumë lezetshëm.

Bluza me ikonën e filmave të animuar, Pink Panther e me atlete Vans, Rene me patjetër bën pjesë në mesin e fëmijëve më me stil në estradë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm