Nga dasma në Majami, drejt në Karaibe: Afërdita Dreshaj super seksi në muajin e mjaltit

By

Epitetin e një modeleje e një miss-i, ajo po e mbanë ende.

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj që në virin 2011-të kishte marrë kurorën e Miss Universe Kosova, do e fitonte këtë titull edhe tani pa problem.

Derisa javën që lamë pas u martua në Majami të SHBA-së, ajo u nis menjëherë në një udhëtim surprizë, në Karaibe.

Bukuroshja shqiptare, ka publikuar imazhet nga muaji i mjaltit me hokeistin Jakub Kindl, duke u shfaqur në rroba banje.

Ndonëse shumë e zënë me punët e dasmës, ajo ka arritur që të jetë në formë për plazh ngase ka një trup të tonifikuar, dhe kjo dëshmon që është kujdesur me ushqimin e regjimin në palestër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm