Nga cila shenjë duhet të kemi kujdes? (VIDEO)

By

Astrologia e njohur në Kosovë, Laura Bilalli ka treguar në Prive se nga cilat shenja duhet të kemi kujdes.

Në intervistën 60 sekonda, ajo foli për pandeminë, artistë dhe shenjat e tjera.

Ndiqni videon e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm