Shiheni pak se si dukej Luana 13 vite më parë

By

Me të mbaruar sezonin televiziv dhe njëkohësisht edhe pushimet në Dubai, Luana Vjollca ka gjetur kohë për pak doza nostalgjie.

Prezantuesja e njohur është rikthyer në kohë tek fillet e karrierës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit shkrepje nga një set fotografik i 13 viteve më parë.

Ishte viti 2008 kur Luana, atëbotë 16 vjeçe ishte imazhi i reklamave të “DigitAlb” që kishin traditë të zgjedhnin një bukuroshe për çdo vit në spotet promovuese.

Se si është dukur Luana 13 vite më parë, e tregojnë fotografitë e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm