Yll Limani publikon këngën që u shpërnda në internet (VIDEO)

By

Kënga e cila ka disa ditë që rrjedh në internet, është publikuar e plotë.

Bëhet fjalë për “S’ki me m’pa” kënduar nga Yll Limani.

Këngëtari hyri në Instagram për të njoftuar se ky projekt muzikor me titra u nis për dikë tjetër por meqenëse u shpërnda gjithandej, ka vendosur ta lëshojë në YouTube si këngë të tij.

“Filloi si demo e punume nga une per dike tjeter, u shpernda, u pelqy dhe ja ku e keni si demo, ne teresi”, ka shkruar Ylli.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm